Romane 3'lü Paket Unisex Polarize Güneş Gözlüğü - Çok Renkli - hepsiglobal
Azerbaijan Azerbaijan
TR
Kategoriler
Upps! Sepetiniz boş.
Binlerce muhteşem fırsat
sizi bekliyor

Romane 3'lü Paket Unisex Polarize Güneş Gözlüğü - Çok Renkli

₺1,064.35
%87 İndirim
₺201.83
Kargo ve gümrük ücretleri dahil Kargo ve gümrük ücretleri dahil
Satıcı: Romane
1
İSTEK LİSTEME EKLE
Ürün sepete eklenemedi. Lütfen tekrar deneyiniz.
İSTEK LİSTEME EKLE

Ürün Detayları

Satın almadan önce dikkat edin!

3 gözlük satın alıyorsunuz ve tek satın alma ile 3 farklı gözlük alacaksınız! Aldığınız gözlükler ilk resimde gösterilenle aynı. Farklı gözlükler farklı kıyafetlerinizle buluşuyor.Aynı zamanda aile ve arkadaşlarınız için harika hediyeler!

Kompozit çerçeve

Polarize

UV Koruma Kaplaması

HD polarize gözlükler

Bu güneş gözlükleri fazla ışığı etkili bir şekilde filtreleyebilir, güçlü ışığı azaltabilir, sert ışığı yumuşatabilir, iyi bir parlama önleyici etkiye sahiptir, görüş alanını daha yoğun hale getirebilir ve gözleri daima rahat tutar. Geceleri veya karanlık ortamlarda bile net bir şekilde görebilirsiniz, bu da gece renkleri soluk görmenizi azaltacak ve her şey parlak kalacaktır. Uzun huzmelerle karşılaşıldığında, ani parlamayı azaltacak ve ışığı yumuşatacaktır. Göz sağlığınızı etkin bir şekilde korurken çevrenizi net bir şekilde görebilirsiniz.

Gözlerinizi sağlıklı tutar ve size doğal ve net bir görüş sağlar, dayanıklı ve kırılmazdır.

VINTAGE TASARIM--Zarif ve kompakt tasarım, gçzlüklerimizin çok şık ve zarif görünmesini sağlar.Çok modern tarzlardan tamamen retro tarzlara kadar birçok kıyafetle kullanılabilecek bu minik güneş gözlüğü, hayata karşı benzersiz ve cool tavrınızı göstermek için uygun.

YÜKSEK KALİTE--Parti güneş gözlükleri, cilt dostu ve dayanıklı olan birinci sınıf PC plastikten yapılmıştır ve hayatınızı daha rahat hale getirir.Zararlı UVA, UVB ışınlarını %100 bloke eder, gözlerinizi uzun süreli UV hasarına karşı korur ve sürüş güvenliğini sağlar.

UV400 KORUMA -- %100 UV400 göz koruması, parlamayı etkili bir şekilde filtreler ve engeller. Gözlerinizi sağlıklı tutar ve size doğal ve net bir görüş sağlar, dayanıklı ve kırılmazdır.

UYGUN DURUMLAR--Yürümek, araba kullanmak, alışveriş yapmak, seyahat etmek, fotoğraf çekmek gibi açık hava etkinlikleri için mükemmel seçim ve tüm yıl boyunca yüksek moda aksesuarı ve günlük giyim olarak uygundur.

ROMANE güneş gözlüğü

ROMANE sürekli olarak önde gelen tasarım konseptlerine ve inovasyonlara bağlı kalır, dünya moda trendini takip eder. Ayrıntılı tasarım, ROMANE gözlüklerinin gerçek ruhunu yansıtır mükemmel doku ve farklı, mükemmel, zarif ve asil görüntülü gözlük.

Paket içeriği:

HD polarize gözlükler *3

Polarizasyon test kartı *1

Mikrofiber lens temizleme mendili *1

Taşınabilir mikrofiber gözlük çantası *1

Gözlük kutusu *1


SKU: 344-TYJ00101

SP-ID: 2100616