Better Life Çocuk Uyku Tulumu - hepsiglobal
Azerbaijan Azerbaijan
TR
Kategoriler
Upps! Sepetiniz boş.
Binlerce muhteşem fırsat
sizi bekliyor

Better Life Çocuk Uyku Tulumu

₺615.92
%45 İndirim
₺411.62
Kargo ve gümrük ücretleri dahil Kargo ve gümrük ücretleri dahil
Satıcı: Better Life
1
İSTEK LİSTEME EKLE
Ürün sepete eklenemedi. Lütfen tekrar deneyiniz.
İSTEK LİSTEME EKLE

Ürün Detayları

[MÜKEMMEL YASTIK VEYA UYKU TULUMU] Bu uyku tulumu, bir yastık ve uyku tulumunu birleştirir. Çocuk uyumak istediğinde, rahat bir uyku tulumu haline getirmek için ayağını kaldırması ve bir düğmeye basması yeterlidir. Dinlendikten sonra uyku tulumunu katlayın ve iki çıtçıtla sabitleyin, sevimli bir hayvan yastığına dönüşsün!
[YÜKSEK KALİTE MALZEMELER] Bu uyku tulumu süper yumuşak peluş kumaştan yapılmıştır, toksik olmayan, tatsız, güvenli ve çocuklar için zararsızdır, kullanacağınızdan emin olabilirsiniz, çocuğunuzu şekerleme sırasında rahat tutabilir. Çocuğunuzun uyurken yorganı tekmelemesini önlemek için yanda basit bir fermuar bulunur, böylece rahat bir uyku ortamı sağlanır.
[HER YERDE ARKADAŞLARINIZ] Oyun zamanı, şekerleme zamanı, her zaman için mükemmel! Bütün gün seninle oynuyorlar ve yatıya kalanlar için de mükemmeller! Her Happy Napper, gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz harika bir arkadaş yapar, böylece bütün gün oynayabilir ve kolayca kestirebilirsiniz!
[KOLAY BAKIM İÇİN MAKİNEDE YIKANABİLİR] Her karakterin üstün kaliteli peluş malzemesi makinede hassas programda yıkanabilir, böylece Happy Napper'ınızı her zaman temiz ve yanınızda, her gün kestirmeye ve oynamaya hazır tutabilirsiniz!
[YÜKSEK KALİTE HİZMET] Bu Mutlu Hayvan Çocuk Uyku Tulumu, çocukların üzerine yatmak istemesini sağlayacak süper sevimli bir desene sahiptir! Kreşler ve anaokulları için çok uygundur. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, size tatmin edici bir çözüm sunalım.

SKU: 139-sleepingbag1

SP-ID: 677385